Загрузка...

Подяка від пасажирів

Подяка від пасажирів

Директору ТДВ «ОРІОН-АВТО»

Звернення

Шановний Валерію Васильовичу!

Звертаюся до Вас, щоб висловити думку жителів смт. Ольшанське та сіл Тернувате і Сапетня. Нам постійно доводиться користуватися маршрутним таксі ТДВ «ОРІОН-АВТО» сполученням Миколаїв-Сапетня. Варто відзначити, що водійський склад на даному маршруті продемонстрував досить високий рівень професіоналізму. Однак, пасажири одностайні в тому, що найкращім водієм є Суслов Олексій. Він припав до душі мешканцям громади не тільки своїми професійними, але і винятковими людськими якостями. Ніколи, ні за яких обставин і ситуацій його не бачили похмурим або грубим: завжди доброзичливий, привітний, надзвичайно ввічливий, охайний і розуміючий кожного. Олексій настільки полюбився своїм пасажирам, що деякі з них так планують свої поїздки, щоб потрапити саме на його рейс.

Прохаю Вас, шановний Валерію Васильовичу, виконуючи бажання багатьох пасажирів маршрутного таксі Миколаїв-Сапетня: якщо це можливо, відзначити на ТДВ «ОРІОН-АВТО» Суслова Олексія як зразкового водія з високим рівнем професіоналізму та винятковими людськими якостями.

Останнім часом на миколаївських сайтах часто лають водіїв маршруток за грубе ставлення до пасажирів, але ми, ольшанці, можимо бути спокійними: наші водії кращі і найкращий з них – Олексій Суслов.

Підписано мешканкою с. Сапетня